Masz u nas serwer? Zainstalujemy Twój certyfikat całkowicie za darmo!

Certyfikaty SSL

Zapewnij klientom gwarancję wiarygodności Twojej strony. Certyfikaty SSL zapewniają pełną ochronę i bezpieczeństwo przesyłanych danych.

PositiveSSL Standard

Powered by Sectigo

  • Siła szyfrowania do 256-bit
  • Gwarancja 10 000 USD
  • Zakres ochrony domena
  • rozpoznawalność 99%
79/rok

PositiveSSL Wildcard

Powered by Sectigo

  • Siła szyfrowania do 256-bit
  • Gwarancja 10 000 USD
  • Zakres domena i subdomeny
  • rozpoznawalność 99%
790/rok

Proces aktywacji certyfikatu

Każdy certyfikat musi zostać zatwierdzony, aktywowany i zainstalowany po zakupie. Poniższe kroki pokazują podstawowe wymagania, aby pomyślnie wdrożyć certyfikat na swojej stronie.

Zakup

Zacznij od zakupu jednego z naszych certyfikatów oferowanych powyżej.

Aktywacja

Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami walidacji, aby aktywować nowy certyfikat.

Instalacja

Otrzymasz instrukcje instalacji natychmiast po wydaniu certyfikatu.

Masz u nas serwer?

Zainstalujemy Twój certyfikat całkowicie za darmo! Wystarczy, że zamówisz certyfikat a nasz administrator przeprowadzi proces aktywacji i instalacji certyfikatu. Jeżeli nie posiadasz serwera w naszej firmie poniżej znajdziesz skrócony proces aktywacji i instalacji.

Do czego służy certyfikat SSL?

Certyfikat SSL przede wszystkim chroni transakcje i zabezpiecza przesyłanie danych przez pocztę, stronę WWW, formularz kontaktowy. Wszystkie poufne informacje takie jak: hasła, loginy, dane osobowe itp. są odpowiednio szyfrowane. Użytkownik odwiedzający stronę będzie miał pewność, że dane które podaje na stronie są bezpieczne i że nie trafią one w niepowołane ręce.

certyfikaty SSL
Zielona kłódka informuje o tym, że połączenie jest zaszyfrowane.

Symbol zielonej kłódki jest znakiem bezpieczeństwa strony. W pasku adresu przeglądarki pojawi się charakterystyczna zielona kłódka oraz prefiks HTTPS. Użytkownicy odwiedzający stronę widząc symbol zielonej kłódki czują się bezpieczniej i kojarzą ją jako stronę zaufaną. W przypadku bardziej prestiżowych certyfikatów typu EV, także kolor paska zmieni się na zielony.

Pełna ochrona

Dzięki certyfikatowi SSL wszystkie poufne informacje są szyfrowane oraz zapewniona jest gwarancja pełnej ochrony przepływu informacji na linii przeglądarka użytkownika - serwis internetowy. Certyfikat SSL potwierdza wiarygodność strony internetowej.

Rozpoznawalość i pozycjonowanie

Posiadanie certyfikatu SSL pokazuje, że bezpieczeństwo i poufność są dla firmy wartością priorytetową. Algorytm wyszukiwarki Google premiuje strony chronione certyfikatem SSL i uznaje je za wiarygodne. Certyfikat SSL zapewnia wyższą pozycję w wyszukiwarce.

Wystawcy certyfikatów

Oferujemy certyfikaty SSL tylko uznanych wystawców.

Sectigo

Sectigo (poprzednio Comodo) jest dostawcą zabezpieczeń danych przesyłanych w Internecie. Oferuje uwierzytelnianie i szyfrowanie informacji.

RapidSSL

RapidSSL jest własnością grupy DigiCert. Jako odrębna marka ma na celu rozpowszechnianie prostych rozwiązań dla osób prywatnych i biznesu.

DigiCert

DigiCert jest drugim, co do wielkości, wystawcą certyfikatów SSL na świecie. Zaufało mu ponad 100 tysięcy klientów z ponad 150 krajów.

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami