Teraz 14-dniowy okres testowy! Sprawdź nas przed zakupem.

Dla agencji zawsze na TAK

Korzystasz z outsourcingu hostingu? Oferujesz hosting swoim klientom?
Potrzebujesz coraz więcej zasobów i obsługi (naprawdę) dopasowanej do potrzeb?

Wiemy, co jest dla Ciebie ważne. Dla agencji marketingowych przygotowaliśmy elastyczne pakiety, których zakres znacząco wykracza poza standardowe usługi hostingowe. W STATNET Online Twoje wymagania spotykają się z rozwiązaniami, których potrzebujesz. Zamiast „Nie da się”, zawsze usłyszysz: „Możemy to zrobić, jesteśmy na TAK”

Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb Twojej agencji i jej klientów. Oczekujesz innych parametrów? Odezwij się do nas. Jesteśmy na TAK, by przygotować w pełni spersonalizowaną usługę hostingową.

TAK na START

Dobry początek

CPU3 vCPU
RAM4 GB
SSD NVMe50 GB
SATA100 GB
 • administracja serwerem
 • codzienny backup
 • panel DirectAdmin PL
 • dostęp SSH
 • CloudLinux OS
240/mc

WSZYSTKO na TAK

Pełna moc

CPU8 vCPU
RAM64 GB
SSD NVMe300 GB
SATA1000 GB
 • administracja serwerem
 • codzienny backup
 • panel DirectAdmin PL
 • dostęp SSH
 • CloudLinux OS
890/mc

Rabaty okresowe

Obniż cenę usługi i uzyskaj rabat do 10%. Zachęcamy do opłacania usług na dłuższe okresy rozliczeniowe. Dzięki temu możesz już od początku obniżyć koszty serwera zgodnie z zestawieniem w tabeli.

Obniżka
Płatność kwartalna 2% taniej
Płatność półroczna 5% taniej
Płatność roczna 10% taniej

Korzyści dla agencji

Odkryj moc naszego flagowego rozwiązania

Łatwy podział serwera

Zapewnij przechowywanym danym skuteczną ochronę, wygodnie zarządzając dostępem. Każdy utworzony użytkownik otrzyma do dyspozycji tylko określone zasoby serwera.

Dowolna ilość kont

Możesz utworzyć tyle kont użytkowników, ile potrzebujesz. Jedynym limitem jest wolna przestrzeń dyskowa i wydajność procesora (ale i to możemy dla Ciebie zmienić). Jesteśmy na TAK.

Separacja kont klientów

Dane poszczególnych użytkowników są bezpieczne, ponieważ konta funkcjonują niezależnie od siebie. Gdy dojdzie np. do infekcji strony klienta, nie rozprzestrzeni się ona na pozostałe konta.

Pakiety hostingowe

Potrzebujesz hostingu o indywidualnych parametrach? Oferujemy elastyczne pakiety, które można dostosować pod względem m.in.: transferu, dysku, ilości plików, domen, kont e-mail czy kont FTP.

4 wersje PHP

Wybierz preferowaną wersję PHP indywidualnie dla każdej domeny. Dzięki temu, strony Twoich klientów będą łatwiejsze w obsłudze i pozycjonowaniu oraz lepiej chronione przed ewentualnym włamaniem.

Skalowanie

Jeżeli wydajność serwera lub jego pojemność przestaną Ci wystarczać, w każdej chwili możemy zwiększyć zasoby lub udostępnić Ci kolejny serwer. Jesteśmy na TAK i wspieramy Twój rozwój.

Podział przestrzeni

Pliki ze stron i bazy danych Twoich klientów przechowywane są na ultra szybkich i wydajnych dyskach SSD NVMe. Z kolei dysk SATA dla poczty generuje przestrzeń dla korespondencji Twoich klientów.

Dostęp do API

Łatwo zarządzaj usługą hostingową, dzięki prostemu interfejsowi API. Wszystko, co możesz wykonać przez przeglądarkę, wykonasz przez API z wykorzystaniem bibliotek w php, python lub innym języku.

White Label

Nie chcesz, by Twoi klienci wiedzieli, że korzystasz z usług zewnętrznego dostawcy? Możesz dostosować wygląd panelu (logo, kolory, funkcje) do posiadanej identyfikacji wizualnej kojarzącą się z Twoją agencją.

Automatyczne kopie

Ani Ty, ani Twoi klienci nie musicie obawiać się o utratę cennych danych. Kopie zapasowe wykonywane są automatycznie i przechowywane na zewnętrznym serwerze w specjalnie wydzielonej podsieci.

Indywidualne kopie

Każdy z Twoich klientów ma inne potrzeby i przechowuje na stronach odmienne dane, dlatego umożliwiamy Ci tworzenie kopii zapasowych według indywidualnych kryteriów dla poszczególnych kont.

Aktualizacje

Nie musisz pamiętać o aktualizacjach, by korzystać zawsze z aktualnego systemu i najnowszych wersji oprogramowania. O aktualność oprogramowania systemowego dba nasz administrator.

Hosting dla Agencji – co go wyróżnia?

Hosting dla Agencji to unikatowy zestaw produktów i usług, dopasowany do wyzwań agencji marketingowej i potrzeb jej klientów. Oferta obejmuje serwer VPS (bez limitów typowych dla rozwiązań współdzielonych) wraz z administracją. Usługa jest gotowa do działania od razu po finalizacji zamówienia. Możesz nią wygodnie zarządzać przez panel hostingowy DirectAdmin PL.

Dynamiczna wydajność

Twoja agencja się rozwija? Potrzebujesz więcej przestrzeni i lepszych parametrów? W każdej chwili możemy zmienić Twój pakiet - bez przerywania pracy serwera. Podczas wdrażania zmian, serwisy Twoich klientów będą cały czas płynnie działać.

Nadzór i aktualizacje

Korzystasz zawsze z najnowszej wersji oprogramowania systemowego na serwerze. Usługa jest stale monitorowana pod kątem dostępności oraz wydajności. Dyżurujący administrator natychmiast wyłapuje problemy i reaguje na nie w ciągu kilku minut.

Pełna elastyczność

Potrzebujesz niestandardowych ustawień, dodatkowych rozszerzeń PHP albo nietypowych parametrów? Elastyczne środowisko umożliwia tworzenie różnorodnych konfiguracji. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie dedykowaną usługę.

Kompleksowe wsparcie

Zapewniamy stałą opiekę, obejmującą m.in. wsparcie administracyjne, monitoring wydajności i dostępności, konfigurację oraz zabezpieczenie serwera. My troszczymy się o Twoje dane, a Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej.

Czy Hosting dla Agencji jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Większość klientów agencji marketingowych oczekuje nie tylko stworzenia strony, ale również jej długoterminowego utrzymania. Jeżeli:

 • korzystasz z outsourcingu hostingu
 • oferujesz hosting swoim klientom
 • potrzebujesz coraz więcej zasobów
 • nie posiadasz wymaganych narzędzi lub rozszerzeń
 • szukasz serwera na wyłączność, ale nie jesteś administratorem systemu Linux
 • przeszkadzają Ci limity, które nakładają inne firmy hostingowe

Hosting dla Agencji w STATNET Online będzie doskonałym wyborem! Usługa zapewni Twoim klientom jeszcze więcej możliwości w zakresie przechowywania danych i zarządzania stronami, a Tobie pozwoli w pełni skupić się na realizowanych projektach.

Wydajność dopasowana do Twoich wyzwań

W STATNET Online to usługa hostingowa dopasowuje się do Ciebie i Twoich klientów, a nie Wy do niej. Zawsze najwyższą wydajność gwarantują odpowiednio dobrane optymalizacje i rozwiązania.

Dedykowane środowisko

Zasoby dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz brak ograniczeń typowych dla rozwiązań współdzielonych oznacza maksymalną wydajność serwera i aplikacji.

Hosting SSD

Ty i Twoi klienci korzystają z 3x szybszych od SATA, ultra wydajnych dysków SSD NVMe. Dzięki temu, macie natychmiastowy dostęp do danych, a strony i sklepy wczytują się błyskawicznie.

PHP-FPM

Menedżer procesów PHP-FPM przyspiesza działanie stron, poprawia czasy ładowania środowiska PHP oraz zapewnia wydajne zużycie zasobów, co na pewno docenią Twoi klienci.

Wydajność PHP7.x

Dostarczamy zawsze najnowsze, zaktualizowane wersje PHP. Dzięki udoskonalonym wersjom PHP 7.x, działanie stron www Twoich klientów przyspieszy nawet dwukrotnie.

Obsługa HTTP/2

Nasze serwery mają aktywną obsługę protokołu HTTP/2 (największa aktualizacja protokołu od wielu lat), co znacząco przyspiesza komunikację między serwerem a klientem.

Wsparcie Redis

Funkcja Redis poprawia wydajność działania wielu popularnych frameworków, zapewniając błyskawiczny dostęp do zapisanych danych oraz szybsze otwieranie stron.

Kopia zapasowa w pakiecie

Codziennie wykonujemy 1 kopię zapasową. Na zewnętrznym serwerze przechowywane są 1 kopia dzienna i 1 kopia tygodniowa. Jeśli utracisz cenne zasoby, odtworzymy je po otrzymaniu zgłoszenia z Panelu Klienta.

Migracja danych gratis

Nie wiesz jak przenieść dane na nasze serwery? Nie martw się, migrację wykonamy kompleksowo. Przygotujemy procedurę przeniesienia i wykonamy testowe uruchomienie stron. Wystarczy, że wskażesz nam odpowiedni moment na przepięcie ruchu.

Zgodność przetwarzania z RODO

Współpracując z nami nie musisz się martwić o bezpieczeństwo danych osobowych i ich zgodne z przepisami przetwarzanie. Znamy RODO i działamy zgodnie z prawem. Bezpłatnie sporządzimy profesjonalną umowę powierzenia danych osobowych.

Wszechstronna pomoc

Twoja agencja może liczyć na kompleksową opiekę serwisową i stałe wsparcie techniczne. Jeśli zdarzy się awaria albo Ty lub Twoi klienci będziecie mieć pytania dotyczące usług hostingowych, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Rozszerzenia w standardzie

Użyteczność to u nas standard, dlatego wraz z usługą otrzymujesz dostęp do 3 ciekawych i bardzo praktycznych narzędzi, które usprawnią pracę specjalistów IT i udoskonalą jakość działań.

Let's Encrypt

Darmowe certyfikaty SSL od Let's Encrypt. Usługa wspiera automatyczne wygenerowanie i odnowienia certyfikatów standard i wildcard.

node.js

Node.JS jest platformą umożliwiającą uruchomienie kodu JavaScript. Nasza usługa jest wyposażona w najnowszą wersję tego środowiska.

git

Usprawnij prace programistyczne z GIT. Narzędzie pozwala kontrolować zmiany w projekcie i zarządzać nimi. Klient GIT dostępny jest w standardzie

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami