Hosting Współdzielony

Potrzebujesz miejsca na Twoją stronę i pocztę?
Szukasz stabilnego hostingu ze świetną szybkością i jakością obsługi?

Hosting Współdzielony jest najprostszym rozwiązaniem hostingowym, które sprawdzi się w przypadku korzystania z prostej strony oraz poczty dla małej firmy.

SHARED-START

Dobry start

CPU1 vCPU
RAM0.5 GB
SSD NVMe25 GB
  • codzienny backup
  • panel DirectAdmin PL
  • dostęp SSH: NIE
  • ilość domen: 10
290/rok

SHARED-PRO

Mocny

CPU4 vCPU
RAM2 GB
SSD NVMe100 GB
  • codzienny backup
  • panel DirectAdmin PL
  • dostęp SSH: TAK
  • ilość domen: bez limitu
890/rok

Hosting Współdzielony czy Hosting Dedykowany?

Potrzebujesz niestandardowej konfiguracji lub wyższych zasobów? Twoja strona przekracza limity hostingu współdzielonego? Może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Hosting Dedykowany? Wybierając Hosting Dedykowany wyższe parametry a dodatkowo jesteś pod stałą opieką naszych administratorów i doradców. Nie musisz przejmować się żadnymi aspektami technicznymi. Jesteśmy na TAK, a Ty?

Dodatki

Potrzenujesz dedykowanego adresu IP lub większej przestrzeni? W każdej chwili możemy przypisać dedykowany adres IP lub zwiększyć pojemność Twojego konta. PS. Możesz korzystać z max. 1 dedykowanego adresu IP oraz z max. 2 TB SATA przestrzeni dyskowej (limity wynikają z ograniczeń sprzętowych i obowiązujących norm).

Dodatki
Dedykowany adres IP 12.20 zł / mc
brutto 15 zł

setup 40.65 zł
brutto 50 zł
Dodatkowy dysk 25 GB SATA 2) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł

Kopia zapasowa w pakiecie

Codziennie wykonujemy 1 kopię zapasową. Na zewnętrznym serwerze przechowywane są 1 kopia dzienna i 1 kopia tygodniowa. Jeśli utracisz cenne zasoby, odtworzymy je po otrzymaniu zgłoszenia z Panelu Klienta.

Migracja danych gratis

Nie wiesz jak przenieść dane na nasze serwery? Nie martw się, migrację wykonamy kompleksowo. Przygotujemy procedurę przeniesienia i wykonamy testowe uruchomienie stron. Wystarczy, że wskażesz nam odpowiedni moment na przepięcie ruchu.

Zgodność przetwarzania z RODO

Współpracując z nami nie musisz się martwić o bezpieczeństwo danych osobowych i ich zgodne z przepisami przetwarzanie. Znamy RODO i działamy zgodnie z prawem. Bezpłatnie sporządzimy profesjonalną umowę powierzenia danych osobowych.

Rozszerzenia w standardzie

Użyteczność to u nas standard, dlatego wraz z usługą otrzymujesz dostęp do 3 ciekawych i bardzo praktycznych narzędzi, które usprawnią pracę specjalistów IT i udoskonalą jakość działań.

Let's Encrypt

Darmowe certyfikaty SSL od Let's Encrypt. Usługa wspiera automatyczne wygenerowanie i odnowienia certyfikatów standard i wildcard.

node.js

Node.JS jest platformą umożliwiającą uruchomienie kodu JavaScript. Nasza usługa jest wyposażona w najnowszą wersję tego środowiska.

git

Usprawnij prace programistyczne z GIT. Narzędzie pozwala kontrolować zmiany w projekcie i zarządzać nimi. Klient GIT dostępny jest w standardzie

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami