Darmowa migracja

Bezpieczna i bezpłatna migracja Twoich danych! Przenieś się na nowy hosting i ciesz się najwyższą wydajnością. Dzięki naszemu doświadczeniu, migracja będzie szybka i bezproblemowa.

Czym jest migracja strony internetowej?

Migracja to proces przenoszenia strony internetowej ze starego środowiska hostingowego do nowego. Proces obejmuje przenoszenie danych: plików, baz danych i kont email z serwera lub hostingu na nowy, w celu poprawy wydajności, bezpieczeństwa lub dostępności.

Bez względu na rodzaj Twojej strony internetowej (ecommerce, blog), zapewniamy, że cały proces przebiegnie bezproblemowo i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Skonsultuj się z naszym zespołem, aby upewnić się, że migracja przebiegnie pomyślnie i bez zakłóceń.

Jak wygląda migracja do STATNET Online w kilku prostych krokach?

  1. Wybór usługi: Wybierz plan hostingowy i złóż zamówienie w panelu klienta lub skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy.
  2. Zlecenie migracji: Przygotuj potrzebne dane i skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu migracji.
  3. Wstępna Migracja: Przeprowadzimy wstępną migrację danych, a następnie przetestujemy, czy wszystko działa poprawnie. W razie konieczności wprowadzimy poprawki.
  4. Docelowa Migracja: Po zatwierdzeniu testów, przystąpimy do docelowej migracji danych i przepięcia ruchu na nową platformę hostingową.

Bezpłatna analiza i konsultacje

Zanim zaczniemy proces migracji, przeprowadzimy dokładną analizę i ocenę Twojej strony. Nasi doświadczeni technicy skonsultują się z Tobą, aby zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby i zapewnią spersonalizowane rozwiązanie.

Spersonalizowany plan migracji

Na podstawie wyników analizy stworzymy dla Ciebie spersonalizowany plan migracji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że proces przeniesienia Twojej witryny przebiegnie płynnie i bez przeszkód.

Brak przestojów

Naszym priorytetem jest zapewnienie, aby proces migracji odbył się bez żadnych przestojów. Minimalizujemy zakłócenia działania Twojej witryny, zapewniając ciągłość jej funkcjonowania podczas całego procesu przenoszenia.

Aktualizacje i innowacje

Nieustannie śledzimy rozwój technologii, aby dostarczać Ci najnowsze rozwiązania. Naszym celem jest utrzymanie naszej oferty na najwyższym poziomie, i zapewnienie Ci dostępu do innowacyjnych rozwiązań również po zakończeniu migracji.

Doświadczenie na rynku

Dzięki naszemu długiemu stażowi na rynku mamy solidne doświadczenie w optymalizacji środowiska hostingowego dla najlepszej wydajności. Możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie obsługiwana przez doświadczony zespół, który zna się na rzeczy.

Najczęściej zadawane pytania

Usługa migracji jest wykonywana bezpłatnie. Darmowa migracja obejmuje max 4h prac. W przypadku oceny naszego zespołu, że czas zostanie przekroczony kontaktujemy w celu ustalenia ewentualnej dodatkowej opłaty.

Wystarczy, że skonsultujesz się z naszym zespołem i udostępnisz nam potrzebne dane, a resztę zrobimy za ciebie. My przeprowadzimy cały proces, a Ty będziesz mieć czas na rozwijanie swojej strony.

Przerwa techniczna w czasie której wykonujemy przepięcie ruchu trwa do 60 minut. W tym czasie wstawiamy informację o przerwie technicznej na stronie.

Przygotowanie do migracji to najważniejszy etap. Dobrze przygotowana procedura umożliwia nam przepięcie ruchu w ciągu nawet 15 minut. Przygotowanie do docelowej migracji trwa od 1 do 7 dni. W tym czasie musimy uzyskać dostęp do wszystkich wymaganych zasobów.

Wybierając nasze usługi, możesz skorzystać z migracji dowolnej ilości witryn.

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami