Hosting zaprojektowany dla Ciebie

Twoje potrzeby w zakresie hostingu szybko się zmieniają? Oczekujesz niestandardowych rozwiązań, wszechstronnego wsparcia i pełnej mocy serwera na wyłączność?

W STATNET Online nie ograniczamy wyboru do sztywnych pakietów hostingowych. Hosting Dedykowany oznacza, że wszystkie zasoby zostają indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystasz z pełnej mocy serwera na wyłączność oraz zyskujesz dostęp do pomocy technicznej.

Wybierać możesz spośród wielu elastycznych pakietów w ramach serii STANDARD lub PRO, opartych na dyskach SSD NVMe. Masz nietypowe wymagania? Odezwij się do nas. Przygotujemy w pełni spersonalizowaną usługę hostingową. Jesteśmy na TAK!

HD-16GB-SSD-NVMe

Idealny pod e-commerce

CPU6 vCPU
RAM16 GB
SSD NVMe150 GB
149 zł*
*za pierwszy miesiąc
cena standardowa 289355.47 zł /mc
oszczędzasz: 48%

HD-64GB-SSD-NVMe

Jest moc

CPU8 vCPU
RAM64 GB
SSD NVMe300 GB
349 zł*
*za pierwszy miesiąc
cena standardowa 489601.47 zł /mc
oszczędzasz: 29%

*Wskazana cena promocyjna jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.

Rabaty okresowe

Obniż cenę usługi i uzyskaj rabat do 10%. Zachęcamy do opłacania usług na dłuższe okresy rozliczeniowe. Dzięki temu możesz już od początku obniżyć koszty serwera zgodnie z zestawieniem w tabeli.

Obniżka
Płatność kwartalna 2% taniej
Płatność półroczna 5% taniej
Płatność roczna 10% taniej

Hosting Dedykowany czy Hosting dla Agencji?

Prowadzisz agencję, software house, tworzysz strony lub aplikacje? Dostarczasz miejsce na serwerze dla Twoich klientów? Posiadasz dużą liczbę klientów? Brakuje Tobie przestrzeni dyskowej? Chcesz zapewnić klientom dostęp do automatycznej instalacji skryptów? Może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Hosting dla Agencji? Wybierając Hosting dla Agencji uzyskasz efektywne środowisko oraz wsparcie i opiekę naszych administratorów.

Dodatki

Twój biznes się rozwija, a potrzeby zmieniają? To świetna wiadomość! W każdej chwili możemy rozszerzyć zasoby – bez konieczności przechodzenia na wyższy pakiet. PS. Możesz korzystać z max. 3 dodatkowych adresów IP oraz z max. 500 GB SSD NVMe lub 2 TB SATA przestrzeni dyskowej (limity wynikają z ograniczeń sprzętowych i obowiązujących norm).

1) Dotyczy serwerów z serii SATA
2) Dotyczy serwerów z serii SSD NVMe

Dodatki
Dodatkowy adres IP 12.20 zł / mc
brutto 15 zł

setup 40.65 zł
brutto 50 zł
Dodatkowy dysk 10 GB SSD NVMe1) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Dodatkowy dysk 25 GB SATA 2) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Installatron 19 zł / mc
brutto 23,37 zł

Hosting Dedykowany – co wyróżnia usługę?

Hosting Dedykowany to elastyczny zestaw rozwiązań, gwarantujący znacznie więcej możliwości w zakresie przechowywania danych i zarządzania stronami niż standardowa usługa hostingowa. Zyskujesz dostęp do serwera VPS (bez limitów) oraz opieki administracyjnej. Usługa jest gotowa do działania natychmiast. Możesz nią łatwo zarządzać poprzez panel hostingowy DirectAdmin PL.

Wydajność

System zawsze pracuje z maksymalną wydajnością i elastycznie dopasowuje się do Twoich działań. Jeśli będziesz potrzebować więcej zasobów, w każdej chwili możemy je zwiększyć bez przerywania pracy serwera i przechodzenia na wyższy pakiet.

Aktualizacje

Na bieżąco monitorujemy dostarczane usługi pod kątem dostępności i wydajności. Dzięki temu korzystasz zawsze z najnowszej wersji oprogramowania systemowego. W przypadku awarii, administrator reaguje na problem w ciągu kilku minut.

Elastyczność

Stosowane rozwiązania umożliwiają tworzenie różnorodnych, niestandardowych konfiguracji oraz wdrażanie dodatkowych rozszerzeń PHP. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie naprawdę dedykowaną ofertę hostingu.

Opieka

My zajmujemy się Twoimi danymi, a Ty możesz w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu. W ramach usługi oferujemy m.in. opiekę administracyjną, monitoring wydajności i dostępności, konfiguracje oraz zabezpieczenie serwera.

Dla kogo Hosting Dedykowany?

Usługę polecamy każdemu, kto:

  • ma problem z wolno działającym serwisem
  • potrzebuje innych ustawień, a nie może ich zmienić
  • oczekuje hostingu bez limitów baz danych, ilości wysłanych wiadomości, pracy CPU lub transferu
  • nie posiada wymaganych narzędzi lub rozszerzeń
  • szuka serwera na wyłączność, ale nie jest administratorem systemu Linux

Serwer na wyłączność gwarantuje dużą elastyczność środowiska oraz maksymalną wydajność. To odpowiednia opcja dla najbardziej wymagających projektów.

Gwarancja maksymalnej wydajności

Dzięki unikatowym optymalizacjom i sprawdzonym, elastycznym rozwiązaniom, operacje wykonujesz z najwyższą wydajnością – niezależnie od ich ilości i rodzaju.

Dedykowane środowisko

Serwer i aplikacje działają z maksymalną wydajnością, ponieważ zasoby zostają dopasowane do Twoich potrzeb i nie ograniczają Cię limity typowe dla rozwiązań współdzielonych.

Dyski SSD NVMe

Możesz korzystać z super szybkich i wydajnych dysków SSD NVMe, które gwarantują natychmiastowy dostęp do danych albo z dysków SATA, generujących dużo wolnej przestrzeni.

PHP-FPM

PHP-FPM znacznie przyspiesza Twoją stronę i poprawia czasy ładowania środowiska PHP. Tryb pracy PHP-FPM zapewnia szybsze działanie oraz niższe zużycie zasobów.

PHP 7.x

Udoskonalone wersje PHP 7.x zapewniają nawet dwukrotnie szybsze działanie Twojej strony lub sklepu. Dostarczamy zawsze nową, aktualną wersję PHP.

Obsługa HTTP/2

HTTP/2 to największa aktualizacja protokołu od lat! Nasze serwery obsługują nowy protokół, co przekłada się na lepszą komunikację na linii serwer-klient.

Wsparcie Redis

Redis zwiększa wydajność popularnych frameworków. Gwarantuje szybki dostęp do zapisanych danych oraz błyskawiczne ładowanie strony.

Codzienna kopia zapasowa

1x dziennie wykonujemy kopię zapasową, chroniąc Cię przed skutkami utraty zasobów. Na wydzielonym zewnętrznym serwerze przechowujemy 1 kopię dzienną oraz 1 kopie tygodniową. W przypadku utraty danych, odtworzymy je po otrzymaniu zgłoszenia.

Migracja danych w pakiecie

Bez angażowania Ciebie i Twoich pracowników przeniesiemy dane na nasze serwery. Migrację wykonamy sami, kompleksowo. Wystarczy, że określisz preferowany termin przepięcia ruchu. Zadbamy o całą procedurę przeniesienia danych oraz wykonamy testowe uruchomienie strony.

Ochrona danych osobowych

Przetwarzasz dane osobowe? Doskonale wiemy, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na administratorze danych, dlatego możemy wygenerować dla Ciebie profesjonalną umowę powierzenia danych osobowych - zgodną z przepisami RODO i prawem krajowym.

Wszechstronne wsparcie

Współpracując z nami, możesz zawsze liczyć na kompetentną pomoc i doradztwo merytoryczne - niezależnie od zgłaszanego problemu czy skali projektu. Masz pytanie? Nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tu dla Ciebie i mówimy „po ludzku”.

Potrzebujesz dodatkowych narzędzi?

W STATNET Online masz je w standardzie! Wraz z usługą otrzymujesz dostęp do 3 niezwykle użytecznych narzędzi, które usprawniają pracę każdego specjalisty IT.

Let's Encrypt

Odbierz darmowy certyfikat SSL od Let's Encrypt! Usługa oferuje automatyczne generowanie oraz odnowienia certyfikatów standard i wildcard.

node.js

Wykorzystaj zestaw narzędzi programistycznych w najnowszej wersji Node.js. Platforma umożliwia uruchomienie kodu JavaScript poza przeglądarką.

git

Usprawnij prace programistyczne z GIT. Narzędzie pozwala kontrolować zmiany w projekcie i zarządzać nimi. Klient GIT dostępny jest w standardzie!

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami